Web application Java Developer

PANTHEON.tech s.r.o.

Miesto práce
Mlynské Nivy 56, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Viď nižšie - Informácie o výberovom konaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo je táto práca iná ako ostatné džoby?

Je to práca na prototypových projektoch, takže na niečom, čo pred nami ešte nikto nerobil. Každé zadanie je pre nás challange. Vydávame sa cestou do neznáma a sami nevieme, či sa to podarí. Ak to však vyjde, žneš spolu s nami úspechy na svetovej úrovni a tvoje výsledky sa prezentujú priamo v Silicon Valley.

Čo musíš určite vedieť?
Žeby parádne Javu a Javascript? Áno presne tak!
Veľký rozdiel medzi nami a ostatnými spoločnosťami je, že u nás sa pracuje metodológiou SCRUMu a to budeme vyžadovať aj od teba.
No a navyše takmer všetky naše projekty pochádzajú zo zahraničia, takže angličtina je vec, bez ktorej sa u nás skrátka nepohneš. Komunikácia s klientmi a spolupracovníkmi po celom svete je tu každodennou záležitosťou.

Čo budeš u nás robiť ty?
Samozrejme programovať. To ostatné už záleží od toho aký si šikovný a či sa k nám dostaneš na pozíciu seniora alebo juniora. V práci fungujeme podľa náročnosti úloh a veríme v silu malých tímov. Ak je zadanie jednoduchšie, je celé na tebe. Spravíš analýzu, dizajn, napíšeš kód a otestuješ. Ak máme zložitejší problém, analýzu a dizajn riešime tímovo. A keď to už všetko funguje, tak to treba nasadiť do prevádzky, nakonfigurovať a priebežne supportovať.

O čo by si sa mal zaujímať:
Výhodou je ak sa vyznáš v Client/Server architecture a Computer Networkingu, poprípade by si o ne mal mať aspoň záujem. Nie sú to však veci, ktoré by sme ťa nevedeli rýchlo naučiť.

Ako si ťa predstavujeme?
Samostatnosť by bola asi na prvom mieste. Nikoho u nás za ručičku nevodíme a práca je skôr pre ľudí, ktorým vyhovuje, že im nikto nepozerá cez rameno. Chcieť od teba budeme aj trošku perfekcionizmu. Nakoľko robíme aj open source projekty, tvoj kód si bude môcť pozrieť každý, tak nech sa zaň nemusíš hanbiť.

Ako vysoko sa u nás dá rásť?
Ak ukážeš vedomosti v architektúre, môže z teba byť architekt, ak v Jave postúpiš na seniora alebo teamleadera. Naši seniori sú jedny z najlepších v odbore a vedia ťa veľa naučiť.

Čo ti dáme naviac?

Perfektný kolektív, množstvo teambuildingov, lanpárty, rodinné prostredie, stolný futbal a priestor pre rozvoj to ti dnes ponúkne každý. A samozrejme aj my. Zakladáme si na neformálnom prístupe a priateľskej atmosfére medzi všetkými zamestnancami bez ohľadu na pozíciu.
Zaujímajú ťa benefity? Nech sa páči: sick days, narodeninová dovolenka, príspevok na MHD, jazykové a profesionálne vzdelávanie.

To, koľko si u nás vieš zarobiť, je priamoúmerné tomu koľko toho vieš. S tvojim skillom rastie teda aj tvoje konto. Prísť k nám môžeš ako developer a postupne sa prepracovávať vyššie, alebo ťa rovno vezmeme na pozíciu experta. Ak si dobrý teamleader viem ťa vziať priamo aj na túto pozíciu.
Platové rebríčky u nás vyzerajú takto:
SW Developer (junior) 800 - 1500 €
SW Engineer 1500 - 2000 €
Senior SW Engineer 2000 - 2500 €
Expert od 2500 € a viac

Mzdové rozpätia sú uvedené v brutto €.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Vítané sú pokročilé znalosti Web UI (Javascript, JQuery, HTML, CSS)
Veľkou výhodou sú znalosti Linux, GIT a vedmosti v SCRUM, Client/Server architecture a Computer Networking.

V prípade, že spĺňaš naše požiadavky neváhaj a pošli nám štrukturovaný životopis.

PANTHEON.tech is an research and development company, primarily invested in the development of network technologies and prototype software products. Our mission is to interconnect the world with new technologies and year-long expertise.
If you are keen on exploring our open-source portfolio, make sure to visit our GitHub page at https://github.com/PANTHEONtech/
We are primarily located in Slovakia, while most of our business is oriented on Silicon Valley. You will have a creative, but demanding job - rather than coding the same thing over and over again. Our work is not easy, which is noticeable by the requirements we place on our future employees and by the complexity of our interviewing process.
You will get to work with renowned experts and Fortune 500 companies on building the networks of the future. We are looking forward to meeting you!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Jančo
Tel.: +421220665111
E-mail: poslať životopis
ID: 1997892  Dátum zverejnenia: 30.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Viď nižšie - Informácie o výberovom konaní