Senior Software Engineer Java

PANTHEON.tech s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
viď Informácie pre uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• tvorba analýz a návrhov architektúry softvérových produktov
• tvorba analýz a návrhov testov softvérových produktov
• spolupráca na tvorbe harmonogramov projektov
• spolupráca na tvorbe ponúk
• spolupráca na projektoch v rámci príslušných projektových tímov
• spolupráca s ostatnými pracovníkmi oddelenia
• implementácie navrhovaných softvérových produktov na základe analýzy a návrhu
• tvorba technickej dokumentácie k softvérovým produktom
• nasadzovanie softvérových produktov do prevádzky a ich konfigurácia
• test softvérových produktov na základe analýzy a návrhu
• plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného pracovníka

• pohyblivý pracovný čas
• zaujímavé technológie
• dynamický tím
• motivačné finančné ohodnotenie, benefity a bonusy
• zaujímavé tímbuildingové aktivity
• vzdelávanie

Ide o seniorskú pozíciu s možnosťou personálneho rastu. Uchádzač musí preukázať samostatnosť v rozhodovaní a schopnosť viesť juniorské pozície. V prípade Vášho záujmu prosíme o zaslanie štrukturovaného CV.
Mzdové ohodnotenie zodpovedá skúsenostiam a znalostiam kandidáta:

Senior Software Engineer 2000 - 2800 eur

Mzdové rozpätia sú uvedené v brutto €. Mzda je rozdelená na pevnú a variabilnú zložku (variabilná zložka sa vypláca v plnom rozsahu pokiaľ nedôjde k porušeniu pracovnej disciplíny alebo neplneniu pracovných úloh).

Z dôvodu čerpania dovoleniek v období sviatkov budú kandidáti zhodnotení po 7.1.2016. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Expert

Počet rokov praxe

5

• Multi-threading/ Concurency
• Java NIO
• Network and communication protocols
• XML manipulation and parsing
• UML
• Client/Server architecture
• Computer Networking
• Znalosť ISO/OSI modelu
• Web Presentation layer, HTML - výhodou
• Javascript, AJAX and JSON - výhodou
• Groovy - výhodou
• Model driven architecture/ domain specific languages implementation – výhodou
• prax 5 až 8 rokov
• čistý výpis z registra trestov

PANTHEON.tech is an research and development company, primarily invested in the development of network technologies and prototype software products. Our mission is to interconnect the world with new technologies and year-long expertise.
If you are keen on exploring our open-source portfolio, make sure to visit our GitHub page at https://github.com/PANTHEONtech/
We are primarily located in Slovakia, while most of our business is oriented on Silicon Valley. You will have a creative, but demanding job - rather than coding the same thing over and over again. Our work is not easy, which is noticeable by the requirements we place on our future employees and by the complexity of our interviewing process.
You will get to work with renowned experts and Fortune 500 companies on building the networks of the future. We are looking forward to meeting you!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Jančo
Tel.: +421220665111
E-mail: poslať životopis
ID: 1992277  Dátum zverejnenia: 5.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: viď Informácie pre uchádzača