Softvérový architekt v Pantheon Technologies - zaujímavá ponuka

PANTHEON.tech s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
veľmi zaujímavé finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je mať pod palcom dizajn a architektúru projektu
• Zber, špecifikácia a analýza softvérových požiadaviek.
• Stretnutia so zákazníkom. Tvorba analytickej dokumentácie (špecifikácia požiadaviek, funkčná špecifikácia a návrh riešenia, model prípadov použitia a model údajov).
• Komunikácia s developerským tímom.
• Prezentácia s obhajobou riešenia.
• Revízia štúdie realizovateľnosti.
• Funkčné špecifikácie a návrh riešenia.
• Účasť na medzinárodných projektoch.
• Dizajn SW produktu na úrovni architektúry.
• Spolupráca na dizajne SW produktu na úrovni jednotlivých komponentov.
• Definícia dizajnových 'best practices'.
• Pre-sales aktivity.

Benefitom našej spoločnosti sú ľudia a atmosféra, ktorú naši zamestnanci vytvárajú. Naša značka sú IT guru a práve oni dávajú novým zamestnancom možnosť učiť sa a rozvíjať sa popri nich. Spolupracovať s najlepšími vývojármi je to, čo ponúkame.
Našimi benefitmi sú: flexi time, super kolektív, teambuildingové aktivitiy takmer každý mesiac - no hlavne osobitý prístup a uvoľnená atmosféra.
• spolupráca na medzinárodných projektoch (Silicon Valley)
• zaujímavé technológie
• dynamický tím
• adekvátne finančné ohodnotenie
• zaujímavé teambuildingové aktivity
• vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
C - Pokročilý
UML - Unified Modeling Language - Pokročilý

• skúsenosti s tvorbou funkčných špecifikácií, modelov
• chápe funkčné a technické súvislosti a dopady zákazníckych požiadaviek
• navrhuje funkčné a/alebo technické riešenia pre zákazníka, použitie technológie a architektúru riešenia
• skúsenosti s presales aktivitami, projektovým riadením
• orientuje sa v technológiách a doménach: objektovo orientované programovanie, Java, C, .NET, UML, DB, networking
• orientuje sa v odborových štandardoch, normáchskúsenosti s tvorbou funkčných špecifikácií, modelov
• orientuje sa v odborových štandardoch, normách

PANTHEON.tech is an research and development company, primarily invested in the development of network technologies and prototype software products. Our mission is to interconnect the world with new technologies and year-long expertise.
If you are keen on exploring our open-source portfolio, make sure to visit our GitHub page at https://github.com/PANTHEONtech/
We are primarily located in Slovakia, while most of our business is oriented on Silicon Valley. You will have a creative, but demanding job - rather than coding the same thing over and over again. Our work is not easy, which is noticeable by the requirements we place on our future employees and by the complexity of our interviewing process.
You will get to work with renowned experts and Fortune 500 companies on building the networks of the future. We are looking forward to meeting you!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Jančo
Tel.: +421220665111
E-mail: poslať životopis
ID: 1849798  Dátum zverejnenia: 28.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: veľmi zaujímavé finančné ohodnotenie