Sales Leader

PANTHEON.tech s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou.
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• tvorba obchodnej stratégie, identifikácia podnikateľských a obchodných príležitostí
• tvorba obchodného plánu v ročnom horizonte a kvartálnych úpravách, ich prezentácia a obhajoba
• riadenie pracovníkov obchodného oddelenia – obchodníci, podpora predaja, prípadne technická podpora, stanovenie ich cieľov, plánov, projektov, aktivít
• sledovanie, podpora a kontrola plnenia obchodných plánov
• riadenie, vedenie a motivovanie tímu podriadených obchodných manažérov, komunikácia smerom ku všetkým pracovníkom obchodného oddelenia
• reprezentácia spoločnosti a udržovanie dobrých vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
• priebežná analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov, kľúčových zákazníkov
• vedenie obchodných rokovaní s kľúčovými klientami a partnermi, účasť na rokovaniach organizovaných podriadenými obchodnými manažérmi
• akvizičná činnosť
• reportovanie, prezentácia výsledkov a trendov vedeniu spoločnosti
• dohľad nad dodržiavaním interných smerníc a platnej legislatívy

• pohyblivý pracovný čas
• dynamický tím
• motivujúce finančné ohodnotenie

V prípade Vášho záujmu prosíme o zaslanie štrukturovaného CV. Pracovná pozícia je obsadzovaná pre dcérsku spoločnosť Siecit, s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, ekonimické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
• príjemné vystupovanie
• orientácia na zákazníka
• obchodný duch
• aktívny prístup k dosahovaniu cieľov, kreativita
• aktívny vodič - podmienka

PANTHEON.tech is an research and development company, primarily invested in the development of network technologies and prototype software products. Our mission is to interconnect the world with new technologies and year-long expertise.
If you are keen on exploring our open-source portfolio, make sure to visit our GitHub page at https://github.com/PANTHEONtech/
We are primarily located in Slovakia, while most of our business is oriented on Silicon Valley. You will have a creative, but demanding job - rather than coding the same thing over and over again. Our work is not easy, which is noticeable by the requirements we place on our future employees and by the complexity of our interviewing process.
You will get to work with renowned experts and Fortune 500 companies on building the networks of the future. We are looking forward to meeting you!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Jančo
Tel.: +421220665111
E-mail: poslať životopis
ID: 1811007  Dátum zverejnenia: 23.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou.