Logo Panta Rhei, s.r.o.

Hľadáme kolegu/kolegyňu do kníhkupectva Panta Rhei v Ružomberku

Panta Rhei, s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
3.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
866 EUR/mesiaczákladná mzda 866 € + rôzne príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milujete knihy minimálne tak ako my?

Ak ste si odpovedali áno, tak vás radi privítame v našom tíme Panta Rhei, kde vaša láska ku knihám prerastie ešte viac, tak ako sa to stalo nám, ale aj naším verným zákazníkom.

Ako si predstavujeme pravého knihožrúta a nášho budúceho kolegu?

- Láska ku knihám je na prvom mieste
- Úsmev, milé správanie a práca v kolektíve je pre teba samozrejmosťou
- Si energický človek, ktorý sa nebojí práce s ľuďmi
- Máš rád dynamickú prácu, v ktorej sa nikdy nenudíš
- Zákaznícky servis ti nie je cudzí a máš ten správny ťah na bránku - ak nie, radi ťa to naučíme
- Zodpovednosť a férový prístup k práci sú tvojou každodennou súčasťou

Ak si stále odpovedáš áno, nie je to všetko a čakajú ťa u nás tieto výhody a benefity:

- Máš pocit, že tvoja knižnica doma nie je stále plná? Doplniť si ju môžeš rýchlejšie vďaka zamestnaneckým zľavám a výhodám
- Vieme Ti vybaviť MultiSport kartu, keďže dbáme na zdravie našich zamestnancov
- Každé 3 mesiace si môžeš vybehnúť na zaujímavý teambuilding
- Príspevok na 3. pilier DDS
- Ak si skvelý predajca, tvoje výsledky sa môžu premietnuť do tvojej výplaty
- Možnosť kariérne rásť a rozvíjať sa

Ešte stále je tvoja odpoveď áno a vieš si to u nás predstaviť?
Neváhaj a pošli svoj životopis, aby sme sa mohli osobne stretnúť a viac porozprávať čo všetko môžeš u nás zažiť.

Ďakujem.
Panta Rhei

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sieť kníhkupectiev Panta Rhei je lídrom na slovenskom knižnom trhu a ponúka zážitky a vzdelanie prostredníctvom kníh už 23 rokov. V súčasnosti prevádzkuje 60 kníhkupectiev Panta Rhei a 16 kaviarní Café Dias. Od roku 2009 má spustený svoj e-shop www.pantarhei.sk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Panta Rhei Ružomberok
E-mail: poslať životopis
ID: 4812477  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac