Koordinátor kaviarní Café Dias

Panta Rhei, s.r.o.

Miesto práce
Ružová dolina 10, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečuje kontrolu objednania adekvátneho množstva tovaru s ohľadom na spotrebu prevádzok
• kontroluje objednávky predajní, zabezpečuje vrátenie tovaru a optimalizáciu zásob na predajniach
• riadi skladové hospodárstvo siete kaviarní
• vyhotovuje kalkulácie podľa zadania od nadriadeného
• vypracováva prehľad tovarového toku jednotlivých prevádzok a tento predkladá nadriadenému
• vypracováva analýzy z údajov z informačného systému
• komunikuje s dodávateľmi
• spolupracuje s účtovným oddelením na správnom zaevidovaní všetkých účtovných dokladov
• vyhodnocuje mesačné akcie, tržby, predajnosť
• priamo kontroluje prácu zamestnancov, ich znalosť sortimentu, proaktívny predaj a pod.
• spolupracuje s marketingovým oddelením na dodávaní podkladov a vlastných podnetov pre aktivity spojené s marketingom Café Dias
• zabezpečuje nákup technického vybavenia kaviarní
• zabezpečuje súlad interných predpisov a postupov práce na prevádzkach s platnou legislatívou
• sleduje zmeny v príslušných zákonoch a následne ich aplikuje do praxe
• komunikuje s príslušnými úradmi - RUVZ, SOI a.i.
• zaškoľuje nových vedúcich prevádzok do systému skladového hospodárstva a ERP
• pripravuje podklady pre HR, kontroluje mesačné dochádzky
• miluje kávu a všetko, čo s jej výrobou a vychutnávaním súvisí

• zamestnanecké zľavy
• pohyblivý pracovný čas
• aktivity pre zamestnancov
• príjemné prostredie

Informácie o výberovom konaní

ČO AK SOM TO JA?

Váš životopis zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected].
Vzhľadom k veľkému počtu záujemcov však budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.
Za pochopenie vopred ďakujeme.

Oddelenie ľudských zdrojov Panta Rhei, s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve
- zodpovedné vykonávanie zverených úloh
- komunikačné a prezentačné zručnosti
- schopnosť pracovať pod stresom
- samostatnosť

Sieť kníhkupectiev Panta Rhei je lídrom na slovenskom knižnom trhu a ponúka zážitky a vzdelanie prostredníctvom kníh už 23 rokov. V súčasnosti prevádzkuje 60 kníhkupectiev Panta Rhei a 16 kaviarní Café Dias. Od roku 2009 má spustený svoj e-shop www.pantarhei.sk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2397971  Dátum zverejnenia: 18.1.2016