Regionálny manažér kníhkupectiev

Panta Rhei, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzda sa bude odvíjať od skúseností a prístupu vybraného uchádzača. Odhadujeme ponúkanú základnú mzdu min. 1 000 € + príplatky za senioritu + bonusová schéma + motivujúca variabilná zložka v rámci Performance managementu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• dosiahnutie plánovaného mesačného a ročného cieľa za pridelený región
• aktívna práca a návrh aktivít na dosiahnutie stanovených cieľov pre pridelené predajne
• vedenie k proaktívnemu prístupu zamestnancov k zákazníkom
• riadenie činností proaktívneho predaja, kontrolovanie a optimalizácia chodu prevádzky
• riadenie a organizovanie činností manažérov predajní, podieľanie sa na tréningových aktivitách svojich zamestnancov
• sledovanie a práca s KPIs pridelených predajní
• navrhovanie personálnych zmien na predajniach
• predkladanie dôležitých návrhov manažérov predajní
• monitorovanie skladových zásob
• spolupráca na tvorbe finančných plánov a aktivít pre jednotlivé predajne
• analýza výsledkov
• monitoring predajných trendov a špecifík regiónu – usmernenie nákupného oddelenia, hľadanie nových príležitostí
• kontrola plnenia pokynov
• monitorovanie konkurenčných aktivít

• zamestnanecké zľavy a výhody
• pohyblivý pracovný čas
• príjemné pracovné prostredie
• firemné vozidlo
• možnosť osobného a profesného rastu
• mnohé iné

Ak sa považujete za vhodného kandidáta, ktorý za žiadnych okolností nesmie chýbať v našej Panta Rhei rodine, tak nám čo najskôr pošlite svoj životopis. Tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti obchodu

Počet rokov praxe

5

- komunikačné a organizačné schopnosti
- práca v tíme a schopnosť riadiť tím
- odolnosť voči stresu
- ochota cestovať medzi prevádzkami
- aktivita a samostatnosť pri riešení úloh
- analytické myslenie
- cit pre obchod
- človek, ktorý sa nebojí inovácií a zároveň ich vie aplikovať v praxi

Sieť kníhkupectiev Panta Rhei je lídrom na slovenskom knižnom trhu a ponúka zážitky a vzdelanie prostredníctvom kníh už 23 rokov. V súčasnosti prevádzkuje 60 kníhkupectiev Panta Rhei a 16 kaviarní Café Dias. Od roku 2009 má spustený svoj e-shop www.pantarhei.sk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1264564  Dátum zverejnenia: 11.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzda sa bude odvíjať od skúseností a prístupu vybraného uchádzača. Odhadujeme ponúkanú základnú mzdu min. 1 000 € + príplatky za senioritu + bonusová schéma + motivujúca variabilná zložka v rámci Performance managementu.