Špeditér / disponent

Panstar s.r.o.

Miesto práce
Michalovce, Námestie osloboditeľov 1
Termín nástupu
01.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
provizný systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Termín nástupu po dohode možný júl, august, september

- plánovanie a disponovanie dopravy na základe požiadaviek zákazníka
- vypracovávanie cenových ponúk
- spracovanie objednávok
- komunikácia so zákazníkmi a dopravcami
- kontrola prepravy od zadania objednávky až po dodanie tovaru
- evidencia dokumentov a informácií týkajúcich sa prepráv
- sledovanie priebehu prepráv

príjemný kolektív
férový prístup a ľudské jednanie zo strany vedenia firmy

Máte plné zuby neustáleho zvyšovania limitov, zavádzania nových nezmyselných úkonov, narastajúcich nárokov a požiadavok zo strany vedenia ? Omrzelo Vás že každá minúta vášho pracovného času, vašej prestávky je pod nezmyselnou kontrolou ?

Tak zmeňte zamestnávateľa a príďte k nám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Na pozíciu špeditéra hľadáme momentálne len uchádzača s praxou v medzinárodnej doprave. Znalosť programov Timocom, Raal je nutná. Znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka EN alebo DE. Znalosť ďalších jazykov je výhodou.

Spoločnosť Panstar s.r.o. je špedičnou firmou, ktorej jadro tvoria zamestnanci s dlhoročnými skúsenosťami v zasielateľstve. Na prvé miesto kladieme spokojnosť zákazníka ako i dodržiavanie zmluvných podmienok s prepravcami.
Špecializujeme sa na medzinárodnú cestnú prepravu v rámci celej Európy. Prepravujeme všetky druhy tovarov na všetky dostupné vozidla ako aj celovozové či čiastkové zásielky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Severná 3594/8
07101 Michalovce
ID: 1975183   Dátum zverejnenia: 17.6.2017