Obchodný zástupca - Google Street View firiem

Panoramas s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.12.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Česká firma Panoramas s.r.o., hledá obchodní zástupce po celém Slovenku. Máme certifikaci na focení firem na Google Street View, produkt, který je od září 2015 možný i na Slovensku. V ČR jsme za 2 roky zobchodovali a nafotili přes 2000 firem. Je to skvělý produkt, který má velký ohlas i na Slovensku.

Firma Panoramas s.r.o. získala od Google řadu ocenění, např. celoevropské Excellence in Quality Award.

Co jsme v ČR dokázali zjistíte na www.fotografiefirem.cz a www.virtualtravel.cz.

Hledáme zkušení obchodníky s dobrou znalostí lokálního trhu. Jsme jednička na českém i slovenském trhu, každý měsíc nafotíme nejvíce firem.

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- vysoké provize z prodeje - výdělek 2000+ EUR není problém, bez limitu
- skvělé reference a zázemí silné značky

Informácie o výberovom konaní

Zájemci posílejte životopis na [email protected], nebo volejte +420 776 109 982.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Jsme jednička na českém i slovenském trhu, od Google jsme získali celoevropské ocenění za kvalitu Excellence in Quality Award. Více o projektu najdete na www.fotografiefiriem.sk. Sézona obchodu a focení je tu, pojďte to s námi rozjet!
ID: 2240631  Dátum zverejnenia: 1.12.2015