Recepčná / Recepčný

PANORÁMA ŠPORT HOTEL, a.s.

Miesto práce
Hornopotočná 5, Trnavský kraj, okres Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o dodržiavanie pracovnej disciplíny a IHG štandardov
o dodržiavanie dochádzky podľa stanoveného harmonogramu nadriadeným pracovníkom
o ovládať hotelový systém OPERA, registrovať a ubytovať hostí v systéme podľa platných postupov stanovených z IHG (standard manual)
o dbať pri ubytovaní na správne vyplnenie registračnej karty, preverenie osobných dokladov a určenie platby vopred
o dodržiavať predpisy a interné smernice týkajúce sa správneho zúčtovanie platieb a odvodu tržieb
o pripravovať účty z recepcie na fakturáciu
o predávať doplnkový tovar pre hotelových hostí
o kontrolovať príchody a odchody hostí
o informovať o obsadenosti hotela a počte raňajok, spolupráca s vedúcim oddelenia HOUSEKEEPING
o hlásiť neskoré odchody hostí
o dbať na aktualizáciu voľných a uprataných izieb
o nahlasovať na konkrétne oddelenia špeciálne požiadavky hostí alebo rezervácie (strava, wellness), okamžite doručovať odkazy hosťom
o sledovať pravidelne knihu odkazov
o nosiť v službe predpísané pracovné oblečenie a menovku, dodržiavať pravidlá firemnej kultúry, dbať o čistotu a poriadok na svojom pracovisku
o dodržiavať predpisy PO a BOZP
o včas hlásiť prípadné závady, poruchy na technických zariadeniach a prístrojoch
o plnenie ďalších príkazov a úloh podľa pokynov priameho nadriadeného, súvisiacich s pracovným zaradením
o zúčastňovať sa pravidelne na poradách oddelenia a odborných školeniach
o dodržiavať interné smernice, nariadenia, pokyny a pod.
o zabezpečovať efektívne využitie hotela, spracovávať predpísané štatistické hlásenia, sledovať stav tlačív a materiálu na recepcii, v prípade ich nedostatku neodkladne hlásiť nadriadenému
o nosiť počas pracovnej smeny uniformu a menovku
o správne dodržiavanie dochádzkového harmonogramu stanoveného priamym nadriadeným pracovníkom
o dôsledné vypĺňanie dochádzkového tlačivo a jeho včasné odovzdanie nadriadenému pracovníkovi

vstup do wellness a fittness zdarma
stravovanie v hotelovej kantíne
IHG členstvo
práca v mladom a dynamickom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Strojopis - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Medzinárodný 4-hviezdičkový hotel Holiday Inn.
Holiday Inn je jedna zo značiek najväčšej hotelovej siete na svete Intercontinental Hotels Group. Značka pôvodne začínala v Spojených štátoch amerických ako jednoduchá sieť ubytovania pri diaľniciach, až sa postupne rozrástla na najväčšiu hotelovú sieť sveta s 463 453 izbami v 3649 hoteloch, kde sa medziročne ubytuje viac ako 100 miliónov hostí. Súčasťou portfólia Intercontinental Hotel Group sú okrem iných aj svetoznáme značky hotelov: Intercontinental, Hualuxe, Crowne Plazza, Indigo hotels, Even Hotels, Holiday Inn, Holiday Inn Express.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3150737  Dátum zverejnenia: 10.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700