Obchodný zástupca projektu Panogo

PANOGO s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.04.2019
Mzdové podmienky (brutto)
700-3000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových klientov
* Príprava cenových ponúk a riešenie požiadaviek klienta
* Starostlivosť a zodpovednosť za získaných klientov až po poskytnutie služby

* Nadštandardné platové ohodnotenie (a dovolíme si povedať aj bezkonkurenčné)
* Pružná pracovná doba
* Práca v dynamickom kolektíve
* Motivačné bonusy z obratov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do tímu hľadáme nových kolegov a kolegyne, ktorí by mali disponovať týmito vlastnosťami či zručnosťami:
- zdravé zapálenie pre prácu obchodníka a cieľavedomosť,
- flexibilita a improvizačné spôsobilosti,
- komunikačné a prezentačné zručnosti ako základ vedenia obchodného stretnutia,
- zodpovednosť a orientácia na klienta,
- nutné základné počítačové zručnosti - hlavne práca s Internetom.
Prax na obdobnej pracovnej pozícii je výhodou. Dávame však príležitosť aj začínajúcim talentovaným obchodníkom.

Vlastníme licenciu Street View Trusted od spoločnosti Google, vďaka ktorej môžeme vytvárať dokonalé 360º-ové virtuálne prehliadky v Google Mapách založené na technológii Street View. Viac informácií na www.panogo.sk

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2884276  Dátum zverejnenia: 4.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700-3000