Montér - Dunajská Streda s ubytovaním

WHC Slovakia s.r.o.

okres Senec, okres Lučenec, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Trebišov, Košice
Termín nástupu
ihneď
3,84 Eur/hodina, po troch mesiacoch 3,95 Eur/hodina + prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera do Dunajskej Stredy hľadáme montérov do výroby s ubytovaním.

  • dlhodobá práca na základe pracovnej zmluvy
  • hodinová zmda 3,84 Eur, po troch mesiacoch 3,95 Eur/hodina + prémia
  • 13. výplata
  • nadčasy vyplatené, cez týžden +25%, soboty +50%, nedela/sviatok +100%
  • stravné lítsky na pracovné výkendy bez zrážok
  • strava zabezpečená zadarmo
  • pracovné oblečenie zabezpečené zadarmo
  • vstupná lekárska prehliadka zabezpečená na termín zadarmo

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím posielajte na adresu [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Multinacionálna spoločnosť, výroba eskalátorov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: WHC Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 3104659  Dátum zverejnenia: 31.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,84 Eur/hodina, po troch mesiacoch 3,95 Eur/hodina + prémia