Recruiter/Náborár

Pannon - Work Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadávanie potencionálnych uchádzačov o zamestnanie, podávanie inzerátov, organizovanie výberových konaní, realizácia osobných pohovorov, kontakt s partnermi, reporting.

Pannon-Work Slovakia ako najsilnejšia a najkorektnejšia personálna agentúra hľadá vo svojom regióne svojho recruitera.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť, empatia, vysoká pracovná nasadenosť

Naša firma je slovenskou pobočkou spoločnosti Pannon-Work ZRt. so sídlom v Budapesti. Pannon-Work Rt pôsobí na trhu práce od roku 1989, zaoberá sa náborom, organizovaním a výberom pracovnej sily, komplexnou realizáciou pracovných projektov. V roku 2010 počet našich partnerov presiahol 500, sú to tak nadnárodné spoločnosti ako aj malé a stredné firmy. Pannon-work Rt.je podnik s osvedčením podľa normy riadenia kvality ISO 9001:2000.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pannon-Work Slovakia s.r.o.
Ul. Biskupa Kondého 4577/18
929 01 Dunajská Streda
ID: 2769991   Dátum zverejnenia: 17.10.2016