Montér (zámočník)

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,73 eur/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • montáž eskalátorov
  • čítanie jednoduchých technických výkresov
  • ručné opracúvanie strojných súčastí pilovaním, rezaním, sekaním, vyrovnávaním, ohýbaním, brúsením, vŕtaním a vystruhovaním
  • práca s vŕtačkou
  • ošetrovanie a údržba používaných nástrojov, náradia, zariadení a ďalších pomôcok

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím zasielajte na adresu [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Multinacionálna spoločnosť z oblasti výroby eskalátorov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

spoľahlivosť, zodpovednosť, ochota pracovať, flexibilita

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: WHC Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 2428714  Dátum zverejnenia: 9.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,73 eur/hodina