Obsluha NC a CNC strojov

Pankl Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Práznovská cesta 4707/10, 955 01 Topoľčany
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha NC a CNC strojov,
Regulácia procesu na danej operácii a stroji,
Obrábanie strojných súčiastok na obrábacích sústružníckych, frézovacích a vŕtacích NC a CNC strojoch,
Upínanie materiálu, spustenie, obsluha a vypnutie obrábacieho CNC a NC stroja,
Meranie obrobených súčiastok,
Zápis nameraných hodnôt do regulačnej alebo registračnej karty,
Výmena náradia (napr. plátkov),
Zodpovednosť za kvalitu vyrobeného dielca
Práca v nepretržitej prevádzke.

práca v dynamickej spoločnosti
bezplatná autobusová kyvadlová doprava
podniková jedáleň ( obedy, večery 7 dní v týždni )
firemné akcie,
príspevok na cestovné

Spoločnosť Pankl Automotive Slovlakia spolupracuje s personálnou agentúrou, ktorá pre spoločnosť zabezpečuje zamestnancov. Zamestnanci sú v pracovnom pomere s personálnou agentúrou.

Žiadosti spolu so životopisom môžete zasielať alebo osobne priniesť k užívateľskému zamestnávateľovi na poštovú adresu:

personálne oddelenie
Práznovská cesta 4707/10
955 01 Topoľčany

alebo emailovú adresu: highperformance@pankl.com

Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SOU/SŠ strojárske, obsluha obrábacích strojov

prax s prácou na CNC a NC strojoch výhodou ( sústruh, fréza )
skúsenosti s podobnou prácou vo výrobnej spoločnosti zameranej na automobilový priemysel,
čítanie strojníckych výkresov,
technické myslenie,
používanie meradiel (posuvné meradlo, mikrometer, pasameter...)
manuálna zručnosť

Strojárska firma ( rakúska pobočka ) zaoberajúca sa výrobou dielov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 410620   Dátum zverejnenia: 22.11.2016