Technológ / CNC programátor

Pankl Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Práznovská cesta 4707/10, 955 01 Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samotné vytváranie programov na základe výkresovej dokumentácie,
Kreslenie a modelovanie dráhy nástroja pomocou CAD/CAM programu,
Nastavovanie programov na strojných zariadeniach pri nábehu nových projektov,
Určovanie náriadia pre obrábanie podľa výkresových požiadaviek pri nábehu výroby,
Zoraďovanie strojných zariadení pre výrobu prototypov a vzoriek,
Spolupráca pri príprave a udržiavanie procesnej dokjumentácie pre overovaciu a sériovú výrobu,
Spolupráca pri vytváraní riadiaceho plánu procesu, protokolov o kontrole prvého a posledného kusa,
Podpora technika pre manažment náradia,
Spolupráca s technológiou, kvalitou, výrobou a logistikou v rámci spoločnosti.

motivujúce pracovné podmienky,
práca v dynamickom kolektíve,
firemné akcie,
jazykové kurzy vo firme

Prosíme uchádzačov, ktorých oslovila pracovná pozícia, aby posielali žiadosti s pracovným životopisom na:

Pankl Automotive Slovakia, s.r.o
Práznovská cesta 4707/10
955 01 Topoľčany

alebo mailovú adresu spoločnosti.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky danej pozície.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske technológie, materiály

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

sériovej výrobe v oblasti automotive
3

Odborné skúsenosti z oblasti programovania, zoraďovania a odlaďovania CNC strojov
Odborné skúsenosti modelovania a kreslenia dielov, generovanie dráh nástrojov pomocou CAD/CAM programov EdgeCam 2015 R2 , Part Modelár 2015 R2, Auto Cad 2011, GstarCAD8.
Vedomosti z oblasti výrobnej techniky, CNC výrobných zariadení / FANUC, SIEMENS, TRAUB
Odborné skúsenosti a znalosti pre riešenie nových dopytov, tvorba Návrhov Technológii .
PC vedomosti (MS Office), CAD / CAM
Znalosti štatistických metód (poloha, rozptyl, ovládanie, procesná spôsobilosť)
Znalosti nástrojov kvality FMEA, 8D, Problem Solving
Nemecký jazyk/ Anglický jazyk-slovom a písmom výhodou

Strojárska firma ( rakúska pobočka ) zaoberajúca sa výrobou dielov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Štefanidesová
Tel.: 038/ 536 98 11
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1145648   Dátum zverejnenia: 21.9.2016