Inžinier kvality

Pankl Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Práznovská cesta 4707/10, 955 01 Topoľčany
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytváranie, udržiavanie a aktualizácia dokumentácie systému manažérstva kvality
Sledovanie ukazovateľov kvality – PPM, vývoj reklamácii, Týždenné a mesačné vyhodnocovanie podielu zmätkovitosti
Príprava týždenných a mesačných prehľadov, podkladov pre preúčtovanie meraní, Pareto-analýzy podľa príčin vzniku zmätkov
Riadenie reklamácii na dodávateľov – komunikácia s dodávateľom
Riešenie reklamácii od zákazníkov – komunikácia so zákazníkom
Udržiavanie a sledovanie centrálnej evidencie nápravných opatrení
Sledovanie a štatistické vyhodnotenie spôsobilosti strojov a procesov
Podpora pri nábehu nových projektov, spolupráca pri vytváraní Lastenheftov – požiadaviek zákazníka na dodávateľov
Vzorkovanie nových dielov podľa VDA , PPAP
Evidencia a riadenie externej dokumentácie
Vytváranie kontrolných plánov kvality pre procesnú kontrolu, spolupodieľanie sa na kontrolných plánov na vstupnej a výstupnej kontrole
Vykonávanie procesných a systémových auditov
Sledovanie dodržiavanie prijatých štandardov kvality v procese

možnosť neustáleho profesného rastu
práca v dynamickej spoločnosti
sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme uchádzačom o prejavený záujem.
Budeme oslovovať uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Prosíme uchádzačov, aby posielali svoje žiadosti s pracovným životopisom na poštovú alebo emailovú adresu spoločnosti.

Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2 roky

skúsenosti na pozícii inžiniera kvality, vzorkovanie, APQP, riešenie reklamácií,
nutná znalosť NJ alebo AJ
komunikatívnosť, asertivita, samostatnosť a flexibilita,
serióznosť, loajálnosť, rešpekt k hodnotám.

Strojárska firma ( rakúska pobočka ) zaoberajúca sa výrobou dielov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Práznovská cesta 4707/10
955 01 Topoľčany

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Štefanidesová
Tel.: 038/ 536 98 11
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1030342   Dátum zverejnenia: 23.11.2016