Manažér marketingu a obchodu

Paneurópska vysoká škola n.o.

Tomášikova 20 P.O.BOX 12, 820 09 Bratislava 29, Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia prieskumu a analýzy v oblasti vzdelávania,
- vykonávanie benchmarkingu s tuzemskými a zahraničnými vysokými školami,
vyhodnocovanie konkurenčného prostredia a návrhy opatrení,
- koordinácia a zodpovednosť za reklamné aktivity PEVŠ, spolupráca s
reklamnými agentúrami, uskutočňovanie výberu médií,
- príprava, tendrovanie, výber a koordinácia reklamných a propagačných
kampaní,
- implementácia mediálnej a komunikačnej stratégie PEVŠ.

Do žiadosti o pracovnú pozícu je potrebné uviesť súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 z.z. o ochrane osobných údajov.
Odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky, a ktorí budú pozvaní na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

na ekonomické činnosti, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Komunikatívnosť a reprezentatívne vystupovanie, osobnosť so schopnosťou uplatňovať inovatívne trendy a nápady, prax minimálne 4 roky v samostatnej komplexnej manažérskej roli na seniorskej úrovni.

Paneurópska vysoká (ďalej len “PEVŠ”) je súkromnou vysokou školou, so sídlom v Bratislave, v hlavnom meste Slovenskej republiky. Od svojho založenia v roku 2004 pôsobí PEVŠ ako vysoká škola s reputáciou najdynamickejšie sa rozvíjajúcich inštitúcií vysokoškolského vzdelávania v regióne strednej Európy, s ambíciou stať sa výnimočným centrom moderného vzdelávania a výskumu. Od svojho vzniku v roku 2004 naše štúdium absolvovalo vyše 20 000 študentov. V súčasnosti PEVŠ ponúka vysokoškolské vzdelávanie na 5 fakultách – Fakulte práva, Fakulte ekonómie a podnikania, Fakulte masmédií, Fakulte informatiky a Fakulte psychológie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3072478  Dátum zverejnenia: 22.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou