Store Manager - Vedúca/vedúci predajne

Pandora Jewelry CR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POPIS PRACOVNEJ POZÍCIE:

  • Efektívne vedenie predajne a predajného tímu za účelom dosahovania stanovených cieľov
  • Plánovanie zmien a zabezpečovanie riadneho, a bezproblémového chodu predajne
  • Zabezpečovanie najvyššej úrovne zákazníckeho servisu a aktívne zapojovanie sa do procesu predaja
  • Starostlivosť o image značky – zodpovednosť za vizuálnu stránku predajne a prípravu marketingových kampaní

POŽIADAVKY:

  • Skúsenosti s vedením tímu minimálne 1 rok
  • Skúsenosť s poskytovaním zákazníckeho servisu najvyšších štandardov – ideálne z prémiového sektoru – „fashion“, šperky, nie je však podmienkou
  • Silné organizačné a komunikačné schopnosti
  • Výrazná osobnosť so silným tímovým duchom, ktorá bude svojim kolegom vzorom a inšpiráciou
  • Nadšenie a chuť do práce, aktívny prístup k riešeniu problémov
  • Zameranie na dosahovanie stanovených cieľov
  • Vysoká osobná kultúra a profesionálne vystupovanie
  • Pokročilá úroveň angličtiny
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie

PONÚKAME:

  • Zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti so stabilnou pozíciou na trhu
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie a bonusový systém
  • Možnosť profesionálneho rozvoja
  • Atraktívny systém školení
  • Vysokú úroveň firemnej kultúry a zamestnanecké výhody
  • Príjemné pracovné prostredie a prácu v mladom dynamickom kolektíve

Záujemcov prosíme o zaslanie životopisu s aktuálnou fotografiou a motivačného listu.

Za zaslané životopisy vopred ďakujeme, kontaktovať budeme iba vybratých kandidátov.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 2746766  Dátum zverejnenia: 3.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.