Termelési vezető / üzemvezető

Panda Pro s.r.o.

A munkavégzés helye
Ógyalla
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
1 700 - 2 700 EUR/hónapBonusz

Feladatok

Elvárások
  • Felügyeli és irányítja az üzem által végzett termelési tevékenységeket, feladatok szervezése, irányítása és ellenőrzése
  • Gyártási rendelések teljesítésének elősegítése
  • Gyártási folyamatok monitorozása, optimalizálása, fejlesztése
  • Felmerült problémák kivizsgálása és elhárítása
  • Termékbevezetések, terméktranszferek és fejlesztési projektek támogatása
  • Új technológiák, termelési eljárások bevezetésének támogatása, koordinálása (automatizálás)
  • Kiváló vezetői és termelésirányítási képesség
  • Kiváló szervezőkészség és rendszerszemlélet
  • Nyitottság csapatmunkára
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Megfelelő szintű terhelhetőség, stressztűrő képesség
Előnyt jelent
  • LEAN módszertan gyakorlati alkalmazásában jártasság
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete

Egyéb béren kívüli juttatások

Bonusz

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Szakmai tapasztalat az alábbi pozícióban/területen

Szakmai tapasztalat években

3

Társaságunk a legnagyobb műanyag medencéket gyártó cégei között található a piacon. A Polimedence mindenki számára ismert és elismert márka a magyar uszodatechnikában és az egyik leggyorsabban növekvő Európában.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Oldal Sandor
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 4813996  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/hónap