Manipulačný pracovník v sklade

PanaSystem SK, s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 39, Bratislava, Bratislavský kraj
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
750 - 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykládka, nakládka, skladovanie technického uhlíka, manipulačné práce v sklade s použitím VZV a mostového žeriavu, starostlivosť o sklad,možnosť postúpenia na pozíciu predáka skladu

prac. oblečenie, stravné lístky vo výške 4,20 €, možnosť ubytovania a stravovania v areáli, osobné ohodnotenie, 13.plat, pravidelné výplatné termíny

Ak Vás ponuka zaujala, prosíme Vás o zaslanie Vášho štruktúrovaného životopisu a súhlasu s archiváciou Vašich osobných údajov do 15.10.2016 na adresu: panasystemsk@gmail.com
Termíny pracovných pohovorov sú 10.2. a 17.2.
v priestoroch PanaSystem SK, s.r.o. Stara Vajnorská 39, Bratislava

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2016 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

preukaz VZV,
fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, zodpovednosť, svedomitosť, samostatnosť, výborný zdravotný stav

Stabilná slovensko-rakúska spoločnosť s dlhoročným pôsobením v oblasti obchodu s technickým uhlíkom.
www.panasystem.at

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kukučínová 414/65
02001 Púchov

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1653940   Dátum zverejnenia: 19.9.2016