Zoraďovač (sústružnik/frézar/programátor CNC)

Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 13, 064 01 Stará Ľubovňa
Termín nástupu
Možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6,13 EUR/hod.+ mesačná prémia do výšky 5%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluha sústruh, fréza, CNC fréza
• tvorba programov pre CNC
• zámočnícke práce

• nástupný bonus 250 EUR
• mzda vždy vyplatená načas a v 100% výške
• vianočná prémia (13. plat)
• dochádzkový bonus (14. plat)
• dotované závodné stravovanie
• príspevok pri životnom a pracovnom jubileu
• zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• komplexný školiaci program
• vstupenky na kultúrne podujatia, športové a relaxačné aktivity
• príspevok na organizovanie kolektívnych akcií

Uchádzači, ktorí majú záujem o túto prácu, môžu svoj životopis poslať e-mailom alebo doručiť osobne na nižšie uvedenú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť čítania výkresov
• ovládanie prác na sústruhu, fréze, CNC fréze (Datron NEO)
• tvorba programov v Solid CAM (resp. v iných programoch)

Panasonic Holdings Corporation je jedným z najväčších svetových koncernov vo výrobe spotrebnej elektroniky so sídlom v Japonsku, zamestnávajúci 20 tisíc ľudí v Európe.
Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o. má svoje výrobné závody v Trstenej a Starej Ľubovni. Výrobný program je zameraný na výrobu komponentov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2980641  Dátum zverejnenia: 28.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6,13 EUR/hod.