Konštruktér

Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 13, 064 01 Stará Ľubovňa
Termín nástupu
Možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1050 € mesačne brutto + mesačná prémia 10%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• návrh nových a zmeny existujúcich výrobkov
• meranie a analýza vzoriek
• návrh a tvorba softvéru, elektrických schém, simulácia el. obvodov, matematické výpočty, selekcia el. komponentov
• vypracovanie analýz tolerančných odchýliek s cieľom splniť požiadavky špecifikácie a
environmentálnych štandardov
• príprava dokumentov a výrobných podkladov pre zavedenie výrobku do výroby
• podieľanie sa na zavádzaní nových zariadení a výrobkov do hromadnej výroby

• nástupný bonus 75 EUR
• príspevok na dopravu do zamestnania a späť 2 EUR/deň
• vianočná prémia (13. plat)
• príplatky (nočná práca, zmennosť) vo výške nad rámec zákona
• mzda vždy vyplatená načas a v 100% výške
• pravidelné prehodnocovanie mzdových taríf
• dotované závodné stravovanie
• príspevok pri životnom a pracovnom jubileu
• zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• komplexný školiaci program
• vstupenky na kultúrne podujatia, športové a relaxačné aktivity
• firemné akcie pre zamestnancov (letná párty a vianočný večierok)
• príspevok na organizovanie kolektívnych akcií

Uchádzači, ktorí majú záujem o túto prácu, môžu poslať svoj životopis e-mailom na nižšie uvedenú adresu. Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické (VŠ vzdelanie, prípadne SŠ vzdelanie s praxou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť elektronických súčiastok, ich parametrov, orientácia v elektronických schémach
• znalosť princípov merania elektrických parametrov
• znalosti ovládania meracích prístrojov a ich programového riadenia
• znalosť práce na PC (MS Office)
• znalosť programovacích jazykov je výhodou (LabView, Deplhi, .NET...)
• schopnosť samostatnej práce

Panasonic Holdings Corporation je jedným z najväčších svetových koncernov vo výrobe spotrebnej elektroniky so sídlom v Japonsku, zamestnávajúci 20 tisíc ľudí v Európe.
Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o. má svoje výrobné závody v Trstenej a Starej Ľubovni. Výrobný program je zameraný na výrobu komponentov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2978687  Dátum zverejnenia: 7.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1050 € mesačne brutto + mesačná prémia 10%