Predajca

Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 13, 06401 Stará Ľubovňa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o objednávky a prognózy zákazníkov (prostredníctvom systému SAP + e-mail, portály zákazníkov)
- sledovanie zmien v plánovaní, rušenie alebo presúvanie objednávok – príprava mesačného plánu
- pravidelná komunikácia so zákazníkmi v Európe, Amerike i Ázii (e-mail, telefón)
- vytváranie dodacieho listu a faktúry v SAP- e k dodávke
- komunikácia s prepravcami – v prípade nominovaných prepravcov od zákazníka
- pravidelná komunikácia s ostatnými oddeleniami (plánovanie, colná deklarácia, sklad, QC)
- evidencia odchádzajúcich zásielok k zákazníkovi (KV, Excel, SAP, portály zákazníkov)
- zabezpečovanie potrebných dokumentov k vývozu výrobkov (dodacie listy, faktúry, AWB, B/L, atď.)
- administrácia/spravovanie zákazníckych reklamácií
- hodnotenie zákazníkov

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• všetci pracovníci sú našimi kmeňovými zamestnancami (nevyužívame služby personálnych agentúr)
• komplexný školiaci program
• zabezpečené závodné stravovanie
• pravidelné prehodnocovanie mzdových taríf
• mesačná prémia do výšky 10%
• vianočná prémia (13. plat)
• mzda vždy vyplatená načas a v 100% výške
• sociálny program (vstupenky na kultúrne podujatia, športové a relaxačné aktivity)
• firemné akcie pre zamestnancov (letná párty a vianočný večierok)
• príspevok na organizovanie neformálnych kolektívnych akcií

Uchádzači, ktorí majú záujem o túto prácu, môžu poslať svoj životopis emailom na nižšie uvedenú adresu. Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pokročilá znalosť anglického jazyka v hovorenej i písomnej forme B1/B2
- pokročilá znalosť práce s PC (MS Word, MS Excel, MS Outlook, MS PowerPoint)
- samostatnosť a flexibilita
- skúsenosti s prácou v systéme SAP sú vítané
- prax v obore výhodou

Panasonic Corporation je jedným z najväčších svetových koncernov vo výrobe spotrebnej elektroniky so sídlom v Japonsku, zamestnávajúci 10 tisíc ľudí v Európe.
Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o. má svoje výrobné závody v Trstenej a Starej Ľubovni. Výrobný program je zameraný na výrobu komponentov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Oravická 616
028 01 Trstená

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marián Tabačík
Tel.: +421 43 5303 219
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2827414   Dátum zverejnenia: 25.11.2016