IT referent (programátor)

Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Oravická 616, 028 01 Trstená
Termín nástupu
Možný ihneď
1150 € mesačne brutto + mesačná prémia 6% (základná mesačná mzda môže byť dohodnutá vyššia v závislosti od skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• správa a vývoj interných programových nástrojov
• integrácia programových nástrojov do existujúceho SW prostredia

• nástupný bonus 75 EUR
• príspevok na dopravu do zamestnania a späť 2 EUR/deň
• vianočná prémia (13. plat)
• príplatky (nočná práca, zmennosť) vo výške nad rámec zákona
• mzda vždy vyplatená načas a v 100% výške
• pravidelné prehodnocovanie mzdových taríf
• dotované závodné stravovanie
• príspevok pri životnom a pracovnom jubileu
• zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• komplexný školiaci program
• vstupenky na kultúrne podujatia, športové a relaxačné aktivity
• firemné akcie pre zamestnancov (letná párty a vianočný večierok)
• príspevok na organizovanie kolektívnych akcií

Uchádzači, ktorí majú záujem o túto prácu, môžu poslať svoj životopis e-mailom na nižšie uvedenú adresu. Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, príp. technické zameranie (VŠ vzdelanie alebo SŠ vzdelanie s praxou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• programátorské myslenie a skúsenosti
• vítané .NET, MS Access, SQL, základy objektovo orientovaného programovania
• zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, práca v tíme

Panasonic Holdings Corporation je jedným z najväčších svetových koncernov vo výrobe spotrebnej elektroniky so sídlom v Japonsku, zamestnávajúci 20 tisíc ľudí v Európe.
Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o. má svoje výrobné závody v Trstenej a Starej Ľubovni. Výrobný program je zameraný na výrobu komponentov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2440983  Dátum zverejnenia: 19.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1150 € mesačne brutto + mesačná prémia 6% (základná mesačná mzda môže byť dohodnutá vyššia v závislosti od skúsenosti kandidáta)