Opravár - analytik

Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 13, 06401 Stará Ľubovňa, okres Stará Ľubovňa
Termín nástupu
Možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávať úplnú a správnu opravu v zmysle platnej technickej dokumentácie výrobkov
• dodržiavať čas opravy všetkých výrobkov v jeho pôsobnosti podľa interných predpisov
• predkladať opakované poruchy na analýzu
• vykonávať záznamy spojené s opravou výrobkov
• zodpovedať za dodržiavanie predpisov a činnosti stanovených v Príručke kvality a environmentu a vnútropodnikovej dokumentácii SMK a EMS
• overovať platnosť kalibrácie na meracích zariadeniach, ktoré používa
• overovať platnosť revízie na elektrických zariadeniach, ktoré používa

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám pošlite Váš štruktúrovaný životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúška odbornej spôsobilosti vyhlášky ÚBP SR č.508/2009 Z.z. minimálne §21
• Znalosť práce s PC (MS Office)

Panasonic Holdings Corporation je jedným z najväčších svetových koncernov vo výrobe spotrebnej elektroniky so sídlom v Japonsku, zamestnávajúci 20 tisíc ľudí v Európe.
Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o. má svoje výrobné závody v Trstenej a Starej Ľubovni. Výrobný program je zameraný na výrobu komponentov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2013924  Dátum zverejnenia: 13.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou