Technicko-obchodný zástupca

PANAS Tools s.r.o.

Hradište 371, 95854 Hradište, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Partizánske
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 3000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje technický servis a predaj produktov určených na priemyselnú údržbu ako sú
čističe, odmasťovače, mazivá, antikorózna ochrana atď.
- zabezpečuje technický servis a predaj produktov určených na ručné aj robotické
zváranie ako sú bez silikónová separácia a ochrana hubíc, detekcia trhlín, dávkovacie
zariadenia, ventily pre úsporu plynu atď.
- aktívne vyhľadáva nových obchodných partnerov - stará sa o stálych obchodných partnerov
- prezentuje produkty a služby firmy - plánuje a organizuje obchodné stretnutia a návštevy - cestuje v rámci Slovenska alebo vyhradeného regiónu

- možnosť odborného a kariérneho rastu
- periodické obchodné a produktové školenia na poste technicko-obchodný pracovník,
- motivujúce platové ohodnotenie v závislosti od výkonov
- služobný telefón a notebook, (služobné auto)
- flexibilná pracovná doba,
- stabilný kolektív pracujúci v menšej firme s rodinnou atmosférou

Ak Vás naša ponuka zaujala, budeme radi ak nás budete kontaktovať na adrese: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou kandidáta je, ak má dobré prezentačné a komunikačné zručnosti, seriózny a aktívny prístup, organizačné schopnosti, samostatnosť, ochotu učiť sa nové veci, ochotu cestovať.

Pracujeme v oblasti:
- Predaj a technický servis pre údržbové a technické chemické prípravky, čističe, plastické mazivá, oleje, zváracie separátory ....

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3032819  Dátum zverejnenia: 27.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 3000 €