Hľadáme zdravotnú sestru pre spoločnosť Slimland beauty s.r.o.!

Pana Europe s.r.o.

Mierová 202, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov, Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zdravotnú sestru, ako asistentku do "beauty clinique". Nástup ihneď.

-Asistencia pri odborných lekárskych zákrokoch a vyšetreniach.
-Meranie a monitorovanie vitálnych funkcií pacientov.
-Podávanie injekcií a predpísaných liečiv pacientom.
-Odoberanie vzoriek biologického materiálu.
-Objednávanie pacientov na preventívne prehliadky a vyšetrenia.
-Vedenie zdravotnej dokumentácie.
-Umývanie, dezinfikovanie a sterilizovanie lekárskych nástrojov a pomôcok.
-Poskytovanie prvej pomoci v prípade núdze.

Viac info osobne. Seriózna ponuka.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Slimland beauty s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Sme poradensko-developerská firma. Ponúkame kancelárske priestory na prenájom a v našom biznis centre máme príjemnú kaviareň s veľmi dobrou atmosférou.

We are business-oriented consultancy company. We offer offices to rent and we offer great atmosphere in our B2B Café.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3060685  Dátum zverejnenia: 15.5.2017