Čašník/ čašníčka v Pán Cakes , brigáda alebo TPP.

Pán Cakes

Miesto práce
Suché mýto 4, 811 03, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš rád prácu s ľuďmi, prácu v kolektíve a miluješ palacinky! hľadáme práve teba.
Hľadáme niekoho, pre koho je úplne prirodzené každého hosťa pozdraviť, poradiť mu a s úsmevom mu priniesť objednávku.
Niekoho kto zvládne mať prehľad o zákazníkoch na rajóne a v objednávkach.
Niekoho kto zvládne pripraviť aj palacinky.

Tvoja náplň práce bude :

- obsluha zákazníkov
- prijímanie objednávok
- účtovanie hostí (práca s pokladničným systémom)
- príprava kávy, nápojov, palaciniek
- práca počas týždňa a aj víkendov

Pracovné zmeny vieme prispôsobiť k tvojmu rozvrhu/prednáškam v škole.

- príjemný mladý kolektív
- tringelty
- odmeny za dobre vykonanú prácu
- prevádzka je v centre mesta

Brigádne ponúkame 3eur/hod v čistom + tringelty. TPP 650-700 eur netto + tringelty.

Informácie o výberovom konaní

Predchádzajúce skúsenosti s prácou v gastre sú výhodou.

Ak ťa ponuka zaujala, pošli nám životopis spolu s krátkym motivačným listom, v ktorom nám pár vetami vysvetlíš, prečo by sme mali vybrať práve Teba, krátko predstav sám seba a svoje skúsenosti. Plus napíš o aký pracovný pomer máš záujem.

Budeme sa tešiť na Vaše životopisy.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.4.2017 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Prevádzka Pán Cakes sa zameriava hlavne na palacinky, kávu, limonády a iné dobroty.

Adresa spoločnosti

Pán Cakes
Suché mýto 4
81103 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Repková
E-mail: poslať životopis
ID: 2705004   Dátum zverejnenia: 28.3.2017