Chyžná v hoteli

PAM-INVEST, a.s.

Miesto práce
Hotel Color***, Pri Starom mýte 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dobré platové podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

upratovanie spoločných hotelových priestorov
výmena a dopĺňanie hygienických potrieb
dodržiavanie hygienických štandardov
čistenie priestorov na pozemkoch a zariadeniach pridružených hotelu
kompletné upratovanie izieb (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie smetí, umývanie okien a pod.)

stravovanie,
príjemné pracovné prostredie

Hľadáme chyžnú na trvalý alebo na polovičný úväzok. Ak máte skutočnú chuť pracovať na udržiavaní kvality pre našich hotelových hostí a máte vážny záujem o prácu, posielajte svoje životopisy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Prax je vítaná, ale nie je podmienkou.
Hľadáme zamestnanca so zodpovednosťou a bezúhonnosťou; dôležitý je zmysel pre poriadok, čistotu a flexibilitu oceňujeme.

Spoločnosť zaoberajúca sa prenájmom nehnuteľností a ubytovacími službami v ubytovacích zariadeniach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1574226  Dátum zverejnenia: 8.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dobré platové podmienky