Pomocná sila do kuchyne

PAM-INVEST, a.s.

Miesto práce
Pri Starom mýte 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac650 EUR/Netto + príplatky v zmysle zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem pracovať v hoteli, kde tvoji nadriadení sú ako tvoji kolegovia a kde sa nikto na nič netvári?
Si správne, hľadáme práve teba a to človeka, čo chce pracovať v modernom prostredí novootvorených reštauračno - kongresových priestorov hotela.
Ponúkame ti stabilnú a hlavne dlhodobú spoluprácu, kde keď si šikovný a máš chuť pracovať, tvoj zárobok nepozná strop.

práca v mladom a dynamickou kolektíve
zamestnanecká strava
príplatok 100 EUR na letnú dovolenku

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Spoločnosť zaoberajúca sa prenájmom nehnuteľností a ubytovacími službami v ubytovacích zariadeniach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1140966  Dátum zverejnenia: 6.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac650 EUR/Netto + príplatky v zmysle zákona