Laboratórny technik - chemik

PAM-ak s.r.o.

Triblavinská 47, 90025 Chorvátsky Grob m.č. Čierna Voda, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vývoj nových produktov v oblasti vodou riediteľných náterov a ich testovanie,
• odborná komunikácia s dodávateľmi surovín,
• štúdium nových poznatkov v oblasti náterových hmôt a ich formulácii,
• optimalizácia zavedených receptúr, riešenie náhrad surovín,
• optimalizácia ekologických a bezpečnostných vlastností náterových hmôt,
• optimalizácia vlastností náterových hmôt podľa potrieb odberateľov,
• komunikácia so zákazníkmi, posudzovanie zložitosti problému a návrh vhodných riešení,
• spolupráca s výrobným riaditeľom,
• koloristika,
• kontrola kvality surovín a produktov a pod.

Ponúkame:
• Prácu v stabilnej a poprednej slovenskej spoločnosti so zameraním na kvalitu a ľudskosť,
• Priateľský a profesionálny kolektív,
• Vzdelávanie - rozvojové aktivity zamerané na výskum a vývoj,

Životopis spolu s motivačným listom zasielajte na e-mailovú adresu [email protected] kontaktná osoba Ing. Karnasová Soňa. Do predmetu mailu uveďte „ Laboratórny technik - chemik „.
Poznámka: Do 1. kola osobných pohovorov oslovíme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikačné a odborné zručnosti,
• profesionálne vystupovanie,
• samostatnosť, zodpovednosť, kreativita,

Sme slovenská firma vyrábajúca ekologické vodou riediteľné farby a náterové hmoty, spoľahlivo fungujúca už viac ako 30 rokov

Spoločnosť naďalej vyvíja a vyrába farby, ktoré spĺňajú najmodernejšie kritériá. Tým vie uspokojiť aj najnáročnejšie požiadavky klientov. Vie klientom dodať nimi požadované produkty podľa ich špecifických požiadaviek "na mieru". Preto je stále o tieto výrobky veľký záujem.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2980238  Dátum zverejnenia: 20.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou