Skladník / materiálový disponent

Pall Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Hlavna 58/A, 952 01 Vráble, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Preprava materiálov a tovaru na miesto použitia podľa požiadaviek
• Vyzdvihovanie, balenie a preprava uskladneného tovaru za účelom použitia na linke alebo expedície tovaru, vrátane vykonávania požiadaviek SAP.
• Organizačné zručnosti a schopnosť pracovať v dynamickom prostredí a uspokojovať potreby interných aj externých zákazníkov
• Vykonávanie kontroly presného objemu zásob, vrátane počítania cyklov, návrhov na ručné prispôsobenie a vizuálnej kontroly.

- zaujímavé platové ohodnotenie a benefity
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť kariérneho postupu

Informácie o výberovom konaní

Predchádzajúce skúsenosti s prácou v sklade sú výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Osvedčenie na prevádzku vysokozdvižného vozíka (je výhodou)
• Sebamotivácia, schopnosť/ochota pracovať nadčas

Pall Slovakia je súčasťou Pall Corporation - svetový líder v dizajne a výrobe filtračných, separačných a čistiacich zariadení.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2317536  Dátum zverejnenia: 22.2.2017