Konštruktér, Strojný inžinier, Bratislava Slovakia

PALFINGER DREGGEN has long traditions in serving the worldwide shipbuilding and oil and gas industry with customized marine cranes and lifting equipment. The PALFINGER DREGGEN brand is associated with a continuously growing range of reliable and high quality marine products and services. PALFINGER DREGGEN’s head quarter is centrally located in Bergen, Norway, with additional production facilities in Poland, Korea and Brazil. The company’s production facilities and partners worldwide enable PALFINGER DREGGEN to offer their customers access to a group of companies, covering all aspects within the field of cranes and lifting equipment. The company has recently strengthened its position towards the international market by opening offices in Brazil, USA, Slovakia, Singapore and Korea. Further information about the company, please visit: www.palfingermarine.com
PALFINGER DREGGEN má dlhú tradíciu v celosvetovom dodávaní žeriavov a zdvíhacích zariadení pre lode a ropné plošiny.

Centrum konštrukcie a hlavná kancelária sa nachádza v Bergene, Nórsko. Výrobné kapacity sú lokalizované v Poľsku, Južnej Kórei a Brazílii. Výrobné možnosti spoločnosti PALFINGER DREGGEN a jej partnerov celosvetovo ponúka zákazníknom prístup k spoločnostiam zabezpečujúcim všetky aspekty v oblasti žeriavov a zdvíhacích zariadení. Naša spoločnosť posilnila svoju pozíciu na medzinárodnom trhu otvorením kancelárii v Brazílii a Singapure.

PALFINGER DREGGEN má konštrukčnú kanceláriu pod už existujúcim zastúpením na Slovensku – MBB Palfinger s.r.o.

PALFINGER DREGGEN a MBB Palfinger s.r.o. hľadá kandidátov na pozíciu: Konštruktér, Strojný inžinier.
Náplň práce:
  • Pracovné úlohy v MBB Palfinger s.r.o. budú v rozmedzí od jednoduchých projektov až po projekty, kde sú potrebné veľmi dobré technické zručnosti a presnosť.
  • Návrhovanie žeriavov, zdvíhacích zariadení v úzkej spolupráci s technickým oddelením skupiny Palfinger Dregen v meste Bergen, Nórsko.
  • Komunikácia s technickým oddelením skupiny Palfinger Dregen v meste Bergen, Nórsko.
  • Vytváranie 3D modelov a technických výkresov podľa zákazníckych požiadaviek a požiadaviek podľa triedy žeriavov.
  • Vytváranie dokumentácie pre výrobu.
  • Miesto výkonu práce: Bratislava.
Požiadavky:
  • Technické vzdelanie: Vysokoškolské I. a II. stupňa, zameranie – Strojníctvo / Konštruovanie.
  • Prax na obdobnej pozícii a potvrdené dobré technické znalosti môžu kompenzovať chýbajuce vzdelanie.
  • Praktické skúsenosti s 3D modelovaním v programe Inventor alebo v inom CAD programe.
  • Praktické skúsenosti s programom AutoCad.
  • Skúsenosti s vývojom a výrobou žeriavov su vítané.
  • Anglický jazyk - aktívne.
Zručnosti:
  • Schopnosť nájsť dobré a praktické riešenia technických úloh a probémov.
  • Schopnosť pracovať samostatne, ale aj ako člen tímu.
  • Schopnosť plniť pracovné úlohy riadne, systematicky a načas.
Ponúkame:
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie.
  • Medzinárodná spolupráca.
  • Práca na plný úväzok.
Kontakt:
  • Marek Libák – Riaditeľ konštrukcie, MBB Palfinger, Telefón: +421 910 909 203 [Call: +421 910 909 203] .
  • Kathrine Høydal – Manažér ľudských zdrojov, Palfinger Dreggen, Telefón: +47 484 86 742.
Zaujala Vás táto pozícia? Ak áno, využite náš náborový systém a pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Pre zaslanie životopisu kliknite na odkaz dole (Poslať spoločnosti životopis / Apply for position)!

V prípade otázok ohľadom hore uvedenej pozície nás neváhajte kontaktovať. Veríme, že sa rozhodnete pre MBB Palfinger s.r.o. a tešíme sa na Vašu prihlášku!

Navštívte nás aj na našej stránke: https://www.palfinger.com/en/marine/products/marine-cranes.

ID: 2117117  Dátum zverejnenia: 22.5.2015