Špeditér - Dispečer

PaletExpress s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Koordinácia vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy
- Komunikácia s dopravcami a partnermi, vyjednávanie prepravných podmienok
- Spracovanie objednávok a kontrola plnenia objednávok
- Administrácia a kontrola aktuálnosti dokladov a certifikátov
- Zadávanie dát do systémov
- Operatívne riešenie zmien a reklamácií
- Aktívne vyhľadávanie nových klientov, partnerov a dopravcov
- Vyhľadávanie vhodných vozidiel na danú prepravu
- Telefonická a emailová komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- Cenové vyjednávanie

Si tímový hráč ? Máš rád koordináciu práce a vyjednávanie ? Tak si to práve ty koho hľadáme ! Hľadáme kolegu čo sa chce neustále učiť nové veci, neustále sa vzdelávať, každý deň spoznávať desiatky nových ľudí. Ma chuť hľadať nové výzvy, prekonávať bariéry, hľadať, kde je strop jeho možností.
Ponúkame ti dynamickú prácu, neustále sa vzdelávanie a pri šikovnosti aj možnosť kariérneho postupu.
Nejedná sa o žiadnu rutinnú prácu, stále sa niečo mení, je potrebné veľa analyzovať a veľmi rýchlo sa rozhodovať, v tomto prípade odolnosť voči stresu a "chladná hlava" je viac než vítaná.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava / Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Timocom - Pokročilý
RAALTRANS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Zvládanie vysokého pracovného nasadenia
- Zvládanie stresových situácií
- Flexibilita, precíznosť
- Samostatnosť
- Schopnosť pracovať v tíme ale aj samostatne
- Rozvážnosť a presnosť
- Obchodný duch

Spoločnosť PaletExpress s.r.o., pôsobí v oblasti dopravy / logistiky, v segmentoch skladovania, logistických služieb s pridanou hodnotou, špedície a zbernej služby kusových zásielok tak v národnej ako aj medzinárodnej doprave.
Spoločnosť sa na dnešný stav vyprofilovala odo dňa vzniku v roku 1998 a aj v dnešných časoch sa vyznačuje rýchlym tempom rastu tak na strane vybavených objednávok ako aj na poli rozširovania portfólia služieb zákazníkom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: prevádzkový úsek
Tel.: +421911297328
E-mail: poslať životopis
ID: 4078576  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac