Vedúci/a predajne exkluzívnej módy

PaedDr. Marek Kmeť - EDUCON

Miesto práce
OC Optima, Košice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky bližšie spresníme na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie chodu prevádzky – po stránke technickej, administratívnej, personálnej
• manažment zamestnancov – nábor, zaškoľovanie, vedenie, rast
• aktívny predaj - poradenstvo a obsluha zákazníkov (práca aj na ploche ako predajca)
• budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi, starostlivosť o klientelu
• objednávky kolekcií spojené so služobnými cestami do zahraničia
• marketingové aktivity a starostlivosť o sociálne médiá
• manažment skladu a zásob
• zastrešovanie reklamačných procesov
• zodpovednosť za visual merchandising
• zodpovednosť za dosahovanie predajných plánov
• pravidelný reporting

• zázemie stabilnej a spoľahlivej spoločnosti
• práca v mladom a dynamickom kolektíve
• štýlové pracovné prostredie
• možnosť kariérneho rastu
• zamestnanecké zľavy
• motivujúce hodnotenie

V prípade Vášho záujmu o danú pozíciu nám zašlite Váš životopis obsahujúci fotografiu na adresu [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Ponuka je obsadzovaná pre:
Našim klientom je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, so stabilným zázemím, pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 2002. Zaoberá sa predajom luxusných módnych značiek najnovšieho trendu a hľadá motivovaných, pozitívne naladených ľudí, ktorí majú chuť pracovať a prispieť svojimi kvalitami k rozvoju spoločnosti a v nemalej miere aj k zachovaniu pozitívnych vzťahov k svojim zákazníkom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• orientácia na dosahovanie výsledkov
• riadiace a organizačné schopnosti
• zodpovednosť a spoľahlivosť
• výborné komunikačné schopnosti
• vysoký stupeň flexibility
• príjemné vystupovanie
• ústretový a proaktívny prístup k zákazníkovi
• zmysel pre módu a nadšenie pre prácu v obchode s lukratívnymi módnymi značkami
• okrem angličtiny, vítaná znalosť nemčiny alebo maďarčiny

Poradensko-vzdelávacia agentúra na trhu od roku 2009.
Venujeme sa vzdelávaniu, HR poradenstvu, auditom, recruitmentu a projektovej činnosti.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2655434  Dátum zverejnenia: 20.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky bližšie spresníme na osobnom pohovore