Truck Coordinator

Pactra International (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Zoltána Kodálya 767, okres Galanta
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Kontrolovanie chodu medzinárodnej a vnútroštátnej prepravy,
 Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi,
 Dohadovanie cien za dopravu s prepravnými spoločnosťami,
 Monitorovanie vozidiel,
 Riešenie rôznych problémov
 Administratívne činnosti ako aktualizovanie dát v interom IS, príprava, kontrola a odovzdanie faktúr
 Spolupráca s ďalšími oddeleniami spoločnosti
 Vykonávanie ďalších prác podľa pokynov nadriadeného súvisiacich s dohodnutým druhom práce.

Okrem zaujímavej práce v stabilnej a úspešnej medzinárodnej spoločnosti ponúkame aj:
- možnosť získať pracovné skúsenosti v dynamickom kolektíve v celosvetovom meradle,
- rozvinutý sociálny program,
- stravné lístky

Ak máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite štruktúrovaný životopis v ANGLICKOM aj slovenskom jazyku na e-mail: [email protected]
Zaslaním žiadosti a životopisu dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov na uvedenú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Na pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači, vyhovujúci vyššie uvedeným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca je vhodná pre spoľahlivého a zodpovedného kandidáta, s dobrými komunikačnými schopnosťami, odolného voči stresu, tímového hráča s pozitívnym myslením a chuťou pracovať.
Aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou. Ovládanie maďarského jazyka je výhodou.
Pozícia je vhodná aj pre absolventa. Skúsenosti v logistike sú však výhodou.

Medzinárodná firma zaoberajúca sa logistikou a skladovaním.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2899596  Dátum zverejnenia: 19.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou