Account manager

PACKY ADVERTISING s. r. o.

PACKY ADVERTISING, s. r. o., Tomášikova 23, 821 01 Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
30.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná práca na projektoch a ich koordinácia pre klientov z leteckého a logistického priemyslu a iné…
- komplexné zastrešenie a realizácia nadlinkových /ATL/ a podlinkových /BTL/ kampaní, online projektov
- zodpovednosť za realizáciu kampaní a online zákaziek
- riadenie a koordinácia agentúrneho tímu /kreatíva, dtp, digital, printprodukcia, mediálne oddelenie/
- komunikácia s klientom na dennej báze
- zadávanie a komunikácia s tretími stranami /tlačiarne, produkcie rozhlasových spotov, štúdia a mediálne agentúry/
- tvorba a kontrola rozpočtov, zodpovednosť za rozpočty
- administratívna práca na projektoch, participácia na príprave zmlúv
- príprava podkladov na fakturáciu pre finančné oddelenie
- evidencia zákaziek /objednávky, dodávateľské a odberateľské faktúry/ príprava analýz a reportov vedeniu

- mobilný telefón, notebook, teambuildingy
- zázemie dynamickej reklamnej spoločnosti
- podporu osobného rozvoja a ďalšieho vzdelávania
- adekvátne finančné ohodnotenie
- prácu, ktorá Vás bude baviť

Informácie o výberovom konaní

miesto výkonu práce – Bratislava
pracovný pomer - na dobu určitú
anglický jazyk – povinný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v obore a v reklamnej agentúre výhodou
- výborné organizačné, komunikačné schopnosti prostredníctvom emailovej a telefonickej komunikácie
- predvídavosť a schopnosť dávať veci do súvislostí
- schopnosť pripravovať rozsiahlejšie kalkulácie
- rozvoj / motivácia /
- časová flexibilita
- kreativita
- samostatnosť

PACKY ADVERTISING, s.r.o. je fullservisová reklamná agentúra. Vie vytvoriť všetko, čo sa spája s reklamou či promotion od lôg a billboardov až po kampane a TV spoty. Hlavnou filozofiou spoločnosti je profesionalita, dostupnosť, pohotovosť a rovnako profesionálny a ľudský prístup ku každému zákazníkovi malému či veľkému. Pri zachovaní vysokej profesionality a kvality si s PACKY ADVERTISING s.r.o. každý môže dovoliť zviditeľniť sa na trhu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PACKY ADVERTISING, s. r. o.
Tomášikova 23
821 01 Bratislava
ID: 2882001   Dátum zverejnenia: 9.1.2017