Advokátsky koncipient/právnik

Pacalaj, Palla a partneri, s.r.o.

Miesto práce
Nám. SNP 3, okres Trnava
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia vyžaduje plnenie pracovných úloh podľa pokynov advokáta najmä v oblasti obchodného práva so zameraním na právo obchodných spoločností (príprava podkladov na založenie spoločností, zápis zmien v spoločnostiach atď.) a so zameraním na oblasť konkurzov a reštrukturalizácií.
Náplňou práce je prevažne:
-vedenie spisovej agendy,
-komunikácia s klientmi,
-písomné podania vo veci samej a komunikácia so súdmi, úradmi a inými inštitúciami,
-zastupovanie klientov pred tretími osobami vrátane účasti na súdnych pojednávaniach,
-iné úkony potrebné na riadne plnenie zadaných úloh v oblasti práva.

-možnosť pracovať v kvalitnom pracovnom tíme,
-priestor pre samostatnú prácu s klientmi a komplexné technické vybavenie na plnenie pracovných úloh,
samozrejmosťou je služobný mobil, notebook a v prípade služobnej cesty i osobné motorové vozidlo,
-prístup k najnovšej odbornej literatúre a elektronickým databázam právnych predpisov s komentármi a príslušnou judikatúrou,
-profesijný rast pod vedením skúsených advokátov s odbornou prípravou na advokátske skúšky

Dovoľujeme si požiadať uchádzačov o zamestnanie, aby nám zaslali svoj štruktúrovaný životopis, motivačný list a profilovú fotografiu prostredníctvom e-mailu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

PRÁVO

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

-samostatnosť
-zodpovednosť
-lojálnosť
-pracovitosť
-schopnosť pracovať v tíme
-komunikatívnosť
-odolnosť voči stresu
-zdvorilé vystupovanie, adekvátny verbálny i neverbálny prejav

Pacalaj, Palla a partneri, s.r.o. je advokátska kancelária, ktorá pre svojich klientov tvorí právne riešenia s pridanou hodnotou. Klientom tak pomáha úspešne existovať v prostredí ustavične meniaceho sa práva. Pre svojich zamestnancov a spolupracovníkov vytvára na báze zdieľaných hodnôt ľudskú a znalostnú platformu, kde každý pracovný deň dáva zmysel.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3137601  Dátum zverejnenia: 25.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou