Obsluha herny

PA Entertaiment & Automaten AG

Místo práce
Rakousko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

RAKOUSKO - HLEDÁME ZAMĚSTNANCE
Oblast od Wullowitz (hraniční přechod Dolní Dvořiště) až po Linz.

PA Entertaiment & Automaten AG.

Nabízíme práci v zahraničí u stabilní a dlouholeté společnosti s lukrativními výdělky.
Vaším úkolem bude obsluha herny s drobným občerstvením. Praxe v oboru není podmínkou,
před nástupem do zaměstnání budou naši zaměstnanci vyškoleni.

Naše požadavky
- dobra znalost německého jazyka
- beztrestnost a bezdlužnost (doklad)
- životopis a veškeré podklady jako doporučeni, certifikáty,
výuční list atd. s německým překladem, na vyžádání i s
úředně ověřeným překladem.
- minimální vzdělání : výuční list/maturita
- odolnost vůči stresu, flexibilita
- kompetentní a milý přístup k zákazníkům.

Nabízíme
- práci na plný úvazek
- práci v týmu
- doba neomezena
- pracovní místo obsluhy herny s občerstvením
- směnný pracovní režim, pět dnů práce, dva dny volno.
- praxe v oboru není podmínkou.
- možnost ubytování na pracovišti.
- zralý věk není překážkou.
- možnost karierního růstu.

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala a splňujete naše požadavky,
zašlete nám Váš strukturovaný životopis s fotografií. Předem upozorňujeme,
že naše personální oddělení odpovídá pouze na životopisy a žádosti v německém jazyce.
Děkujeme za pochopení.

0043(0)664/8496930

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 1721758  Dátum zverejnenia: 24.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.