Vedúci skladu / skladník

P. T. C., spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1300,- brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-manipulácia s VZV a paletovým vozíkom, nakládka a vykládka
paliet
-fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu, kontrola
dodacích listov
-vystavovanie a evidencia sprievodných prepravných dokladov
-dodržiavanie poriadku na pracovisku
-dodržiavanie bezpečnosti pri práci
-starostlivosť o zverené pracovné prostriedky s ňou spojená aj
starostlivosť o manipulačnú techniku
-spolupráca na inventúrach v sklade

Požadujeme priateľské vystupovanie a komunikatívnosť, pracovitosť a PRAX na podobnej pozícii !

- zamestnanie v silnej a stabilnej spoločnosti
- zaujímavé provízne ohodnotenie
-stravné lístky v hodnote 3,50 €

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme zodpovedného a samostatne uvažujúceho pracovníka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-prax a skúsenosti na obdobnej pozícií potrebná
-prax vo vedení VZV, platný preukaz VZV
-aktívny prístup k práci, manuálna zručnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
-fyzická zdatnosť a zdravotná spôsobilosť na prácu v sklade
-vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti, odolnosť voči stresu, dochvíľnosť
-bezúhonnosť

Slovenská spoločnosť P.T.C. spol. s r.o. sa zaoberá nákupom a predajom drevených paliet od roku 1991.Od tej doby sme prešli veľkým vývojom a dnes máme stanovené svoje pevné pravidlá a aj miesto na slovenskom, českom aj zahraničnom trhu. Zákazníkmi našej firmy sú výrobcovia potravinárskych, priemyselných, chemických výrobkov a tiež veľkosklady a logistiky používajúce pri expedícii svojho tovaru palety.V roku 2008 sme sa stali súčasťou skupiny rakúskej spoločnosti Weiss Logistik Center, ktorá so svojimi 28 pobočkami v Strednej a Východnej Európe patrí k vedúcim dodávateľom v paletovom hospodárstve.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1568237  Dátum zverejnenia: 3.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300,- brutto