Obchodný zástupca pre priamy predaj

P&P life s.r.o

okres Banská Bystrica, okres Detva, okres Liptovský Mikuláš, okres Turčianske Teplice, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
03.11.2014
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

prezentácie výrobku

Sme spoločnosť fungujúca na Slovensku 3 roky.sme obchodná spoločnosť,ktorá sa zaoberá priamym predajom upratovacieho systému.Počas doterajšieho fungovania,evidujeme priemer provízií našich obchodných zástupcov vo výške 1800 eur/mesiac.Nakoľko rozširujeme svoje pôsobenie na území SR aj v zahraničí,ponúkame prácu pre nových kolegov.Uprednostníme ľudí,ktorí sa už v minulosti pohybovali v priamom predaji,prípadne pracovali ako obchodný zástupcovia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť,kreativita,chuť na sebe pracovať,zmysel pre povinnosti

Sme firma zaoberajúca sa priamym predajom upratovacích systémov. Prezentáciou výrobkov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1886927  Dátum zverejnenia: 2.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 2000 EUR/mesiac