Si šikovný a rád sa učíš ? Poď k nám (Elektrikár)

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Bytča
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Chceš si zvýšiť kvalifikáciu ? Máš chuť sa naučiť nové veci? Ponúkame nové príležitosti pre profesionálny rozvoj a rast. Naša práca je motivovaná základnými hodnotami a princípmi. Radi Vás zaučíme! :)

​Chceš mať nové skúsenosti ako elektrikár,nastavovač alebo nástrojár ? Baví ťa práca v internom systéme,alebo máš záujem naučiť sa robiť výmenu a prípravu foriem na vstrekolisy? Príď k nám a veľmi radi ťa zaučíme :)

​Zamestnanecké výhody:
​-pracovné oblečenie
​-doprava do podniku a z podniku
​-na pracovisku šatne / sprchy
​-výhodné platové podmienky
​-možnosť nadčasov
​-možnosť ubytovania
​-jubilejný príspevok 135€
​-ročné odmeny 270€
​-výkonnostný bonus 135€
​-príspevok na dopravu 100€
​-príspevok pri nástupe dieťaťa do školy 135€
​-nástupný bonus 1000€
​-dochádzkový bonus 70€
​-príspevok na stravu​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Nábor
Tel.: +421917447298
E-mail: poslať životopis
ID: 4790773  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.