Zámočník-stehár Opava s náb. Bonusom 400 Eur

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Opava, Česko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
10 - 12 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPLŇ PRÁCE:
Skladá zvarencov podľa výkresovej dokumentácie
Pripravuje a stehuje zvarencov pre zváračov

POŽADUJEME:
- Vyučený v odbore
- Skúsenosti so stehovaním zvarencov podľa výkresovej dokumentácie
- Základný kurz zvárania CO2 (ZK 135 1.1)
- Paličský preukaz (ZP 311 1.1, novo ZP 81)
- Prax v odbore (min. 3 roky)
- Znalosť čítania a orientácie v technických výkresoch
- Samostatnosť
- Žeriavnícky a viazačský preukaz

PONÚKAME:
- Zamestnanie v silnej a prosperujúcej českej spoločnosti.
- Náborový príspevok 400 Eur po odpracovaní 2 mesiace.
- Zabezpečené ubytovanie v Opave /3km od podniku - platí sa 240Eur/mesiac/

MZDOVÉ PODMIENKY:
HPP: 10 Eur/hod netto
IČO: 12 Eur/hod
V prípade, že Vás táto ponuka zaujala alebo máte nejakú otázku, kontaktujte nás odpoveďou na inzerát alebo priamo na e-maile: [email protected] prípadne na tel. 603346698

Nie je to práca pre Vás? Pozrite sa na našu webovú stránku www.shjobs.cz alebo na Facebookovú stránku SH Job Partners.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Nábor123
Tel.: +420603346698
E-mail: poslať životopis
ID: 4743248  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.