Mechanik-údržbár Strečno-Nástupný bonus 1000€

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Strečno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste pripravený pracovať na 3 zmeny a hľadáte spoločnosť, kde si Vašu prácu vážia? Pokiaľ je Vaša odpoveď ÁNO, radi by sme Vás privítali vo svojom tíme.

Náplň práce:

- zabezpečovanie bezporuchového chodu automatizovaných výrobných liniek v trojzmennej prevádzke.

- pravidelná údržba elektrotechnických zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti
- vykonávanie pravidelných kontrol jednotlivých zariadení podľa stanoveného plánu alebo zadania
- pohotové a samostatné diagnostikovanie a odstránenie základných porúch na výrobných linkách, údržba a oprava strojov, prístrojov a zariadení
- odstraňovanie porúch zistených pri preventívnej a regulárnej kontrole zariadení
- analýza vzniknutých problémov na výrobných linkách.
- inštalácia elektrického vedenia, rozvádzačov, hlavných a vedľajších vypínačov
- inštalácia, oživovanie a úprava elektrických zariadení systémov technologických zariadení
- reporting porúch a prestojov
- spolupráca s ostatnými oddeleniami PT, podieľanie sa na riešení problémov ako pomocník
- neustále zefektívňuje svoju produktivitu práce (snaží sa redukovať chyby na nulu)
- akceptuje a dodržiava pravidlá 3J5S a pracovného poriadku.
- akceptuje a dodržiava pravidlá a príkazy súvisiace s výkonom jeho zaradenia
- spĺňa požadovanú normu, plne obsahuje úroveň znalostí nevyhnutných pre jeho následné povýšenie do LEVELU O2
- účasť na školeniach, kurzoch a mítingoch nevyhnutných pre výkon pracovného miesta
- zamestnanec môže byť dočasne alebo jednorázovo poverený výkonom úloh, spadajúcich do pôsobnosti a funkčnej náplne útvaru podľa príkazu nadriadeného
- dodržiavať zásady BOZP a požiarnej ochrany, súvisiace s pracovnou činnosťou
- dodržiavať zásady ochrany životného prostredia a požiadavky systému environmentálneho manažérstva ISO 14 001 súvisiace s Vašou pracovnou činnosťou
- dodržiavať zásady a požiadavky systému manažérstva kvality IATF 16 949 : 2002 v súvislosti s vašim pracovným zaradením

Platové podmienky:
-ŽVL: 10€/hod.
- možnosť práce aj na HPP 8€/hod

Požadujeme:
-Prax min. 3 roky
-Čítať výkresovú dokumentáciu
-Preukaz o odbornej spôsobilosti (doklad na doloženie praxe v obore)

-prac. oblečenie
-doprava do podniku a z podniku
-na pracovisku šatne / sprchy
-práca v hale na oddelení údržba
-možnosť nadčasov

-jubilejný príspevok 135€

-ročné odmeny 270€

-výkonnostný bonus 135€

-príspevok na dopravu 100€

-príspevok pri nástupe dieťaťa do školy 135€

-nástupný bonus 1000€

dochádzkový bonus 70€

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

3

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Nábor
Tel.: +421917447298
E-mail: poslať životopis
ID: 4103164  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.