3,60€ ! Práca v sklade - brigádnik

P.O.SERVICE,s.r.o.

Miesto práce
SNP č.809 (priemyselný park) Strečno, Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
30.09.2016
Ponúkaný plat (brutto)
3.60 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykládka a nakládka balíkov, triedenie balíkov na pozície – práca pri triediacej linke, práca so skenerom – skenovanie zásielok, práca s paletovým vozíkom, práca pri pc – priraďovanie servisov k balíkom. Ide o manuálnu prácu. Pracujeme v čase: od 18:00 hod do cca 04:00 hod, smeny je možné nastaviť aj individuálne.

nové čisté priestory, mladý kolektív študentov

Dohoda o brigádnickej práci študentov- podmienkou je štatút študenta dennej formy štúdia alebo Dohoda o vykonaní práce

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.10.2016 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť pracovať dlhodobo, dobrý zdravotný stav, zodpovednosť

Spoločnosť P.O.SERVICE,s.r.o. je subcontractorom pre spoločnosť SPS-UPS,

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Sládkovičova 1232/29
024 04 Kysucké Nové Mesto

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2730916   Dátum zverejnenia: 28.9.2016