Obchodný zástupca

P&L SLOVAKIA, SPOL. S R.O.

okres Lučenec, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Skalica, okres Nové Zámky, okres Bardejov, okres Stará Ľubovňa, okres Rožňava, okres Trebišov
Termín nástupu
01.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoj predaja poľnohospodárskej techniky v zverenom regióne, aktívne vyhľadávanie nových a starostlivosť o súčasných zákazníkov, spracovávanie ponúk strojov do konkrétnych podmienok, sledovanie vývoja na trhu, prezentácia produktov, noviniek a akcií, zaistenie vystavenia techniky na regionálnych akciách, práca s obchodnými partnermi - poradenstvo a podpora pre partnerov.

Zaujímavá práca s možnosťou odborného a kariérneho rastu, školenia v zahraničí, finančné ohodnotenie zodpovedajúce výsledkom práce, služobný automobil, notebook, mobilný telefón.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Odbor agro alebo mechanizácia prínosom, prax v poľnohospodárstve vítaná. Výborné prezentačné, komunikačné a organizačné schopnosti.
Schopnosť pracovať samostatne i v tíme. Vysoké pracovné nasadenie.
Prax s predajom alebo činnosťou OZ vítaná.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa predajom poľnohospodárskych strojov, komunálnej a lesníckej techniky, ich servisom a predajom náhradných dielov. Máme dlhoročnú tradíciu a vybudované dobré meno v Čechách aj na Slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2954208  Dátum zverejnenia: 1.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat dohodou