Controlling špecialista

Solvent SR, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitra - Lužianky, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce na oddelení nákupu bude:
-spracovanie agendy bonusov dodávateľov- kalkulácia bonusov a fakturácia,
-kalkulácie poplatkov a bonusov,
-kontrola fakturácie týchto poplatkov v účtovníctve,
-vyhodnocovanie spätných zliav,
-evidencia zmlúv s dodávateľmi,
-kontrola poplatkov za letáky,
-podpora ostatných oddelení- evidencia nespárovaných príjemiek, urgencia neobdržaných dobropisov,
-zasielanie dát dodávateľom,
-kontrola plnenia a čerpania marketingových fondov,
-poskytuje pravidelné reporty a ad-hoc analýzy.

- práca v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti,
- zamestanencké zľavy,
- možnosť vzdelávania.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte e-mailom na uvedenú adresu.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím, nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov.

Súhlasím, aby spoločnosť p.k. Solvent SK s.r.o. so sídlom Vinárska 1, 951 41 Lužianky, spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, po dobu 6 mesiacov.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky.

Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- analytické myslenie, organizačné schopnosti,
- aktívna práca v programe Excel,
- schopnosť zvládať stresové situácie,
- samostatnosť, logické myslenie v súvislostiach,
- aktívny, flexibilný typ,
- výborné komunikačné zručnosti.

Solvent SR, spol. s r.o. - veľkoobchod s drogériou a kozmetikou, prevádzkovateľ maloobchodnej značky TETA drogérie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2681506  Dátum zverejnenia: 8.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na osobnom pohovore