Zaujímavá brigáda pre študentov VŠ v administratíve

Solvent SR, spol. s r.o.

Miesto práce
Vinárska 1, 951 41 Lužianky, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude:

- Administratívna výpomoc,
- Hospodárska korešpondencia,
- Práca s databázou,
- Reporting.

Rozsah práce: 20h/týž. ide o dlhodobejšiu spoluprácu.

- získanie praktických skúseností pre študentov VŠ,
- zaujímavá práca v dynamickom pracovnom tíme,
- možnosti kariérneho rozvoja,
- rozšírenie možnosti uplatnenia na trhu práce.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte mailom na uvedenú adresu.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov.

Súhlasím, aby spoločnosť pk Solvent SK s.r.o. so sídlom Vinárska 1, 951 41 Lužianky, spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, po dobu 6 mesiacov.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky.

Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-schopnosť pracovať systematicky a presne,
-spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita,
-výborné komunikačné a organizačné schopnosti,
-ide o dlhodobejšiu brigádu (časová flexibilita),
-zmysel pre detail

-Nástup IHNEĎ, dlhodobá brigáda
-denná forma štúdia

Solvent SR, spol. s r.o. - veľkoobchod s drogériou a kozmetikou, prevádzkovateľ maloobchodnej značky TETA drogérie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2070396  Dátum zverejnenia: 1.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou