Zámočnícke a zváračské práce

P. J. Servis, s.r.o.

Miesto práce
okres Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
28.07.2014
Mzdové podmienky (brutto)
3.15 - 4.30 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zámočnícke práce:
- pozícia prípravára /ideálna schopnosť čítania výkresov/;
- ohýbanie, brúsenie, vŕtanie kovov;
- spoločnosť sa zaoberá výrobou a montážou oceľových konštrukcií;
- práce sú vykonávané vo výrobnom závode v interiéri;

Zváračské práce:
- zváranie v ochrannej atmosfére CO2;
- oblasť oceľových konštrukcií;

- vyplácanie miezd v týždenných intervaloch;
- ubytovanie zabezpečené;
- možné preplatenie cestovných nákladov;
- pri živnosti je predpokladané navýšenie na hodinovú sadzbu 4,30 €/hod.;

- predpokladá sa trvanie ponuky do 31.12.2014 resp. 31.01.2015;

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť pôsobí v stavebnom priemysle a zaoberá sa výrobou oceľových konštrukcií pre rôzne stavebné projekty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť;
- odbornosť;

Spoločnosť P. J. Servis, personálna a pracovná agentúra, svoje pôsobenie orientuje na vyhľadávanie a výber brigádnikov v rôznych oblastiach ekonomiky, obchodu, marketingu, reklamy, výroby a technológie a poskytuje komplexné služby pri výbere brigádnikov. Pomáha nezamestnaným a hľadajúcim si prácu či brigádu uľahčiť ich snaženie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1810835  Dátum zverejnenia: 23.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.15 - 4.30 EUR/hodina